Ice Casino 🧊 Online

Ice Casino 🧊 është një kazino online e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës, duke siguruar një mjedis të sigurt dhe të drejtë lojrash për lojtarët e saj. Kazinoja ofron një koleksion të gjerë lojërash, duke përfshirë lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë nga ofruesit e programeve kompjuterike të nivelit më të lartë në industri.

# Kazino Vlerësimi Bonusi i mirëseardhjes Liçensë
1 Logoja Ice Casino Ice Casino

1500$ + 270 rrotullime falas + 2000$ kthim parash

Termat & Kushtet
Logoja Ice Casino

Pranon lojtarët

Regjistrohu

Përzgjedhja e saj mbresëlënëse e lojërave përmban tituj nga zhvillues të njohur softuerësh si Microgaming, Play'n GO, NetEnt dhe të tjerë. Të apasionuarit pas lojërave të tavolinës mund të kënaqen me variacione të ndryshme të blackjack-ut, ruletit, baccarat-it dhe katrahurave. Për më tepër, kazino ofron një seksion të drejtpërdrejtë të kazinosë ku lojtarët mund të përjetojnë emocionet e lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë si blackjack live, ruletë live dhe baccarat live.

Bonus Ice Casino – 1500$ + 270 rrotullime falas

Faqja e internetit e kazinosë ka një dizajn të pastër dhe miqësor për përdoruesit, duke e bërë të lehtë navigimin. Për më tepër, ai është i optimizuar për pajisjet celulare, duke i lejuar lojtarët të shijojnë lojërat e tyre të preferuara në lëvizje.

Ice Casino ofron një gamë të gjerë opsionesh pagese, duke përfshirë kartat e kreditit, kuletat elektronike dhe transfertat bankare, duke e bërë të përshtatshëm për lojtarët që të depozitojnë dhe tërheqin fonde. Kazinoja gjithashtu ofron mbështetje të besueshme ndaj klientit, me një ekip në dispozicion 24/7 për të ndihmuar lojtarët me çdo pyetje ose shqetësim që mund të kenë.

Le të hedhim një vështrim më të afërt në Ice Casino dhe çfarë ka për t'u ofruar lojtarëve

Ice Casino Reklama të reja

Bonuset dhe promovimet 🎁

Ice Casino ofron disa bonuse dhe promovime që u shërbejnë lojtarëve të rinj dhe ekzistues. Këto promovime përfshijnë bonuse të mirëseardhjes, rrotullime falas, oferta për kthim parash dhe përfitime të tjera që ofrojnë vlerë shtesë për depozitat e lojtarëve.

Bonuset dhe promovimet

Bonuset e mirëseardhjes në Ice Casino 🧊

Bonuset e saj të mirëseardhjes janë ndër më tërheqëset në treg. Klientët e rinj mund të përfitojnë si nga bonuset pa depozite ashtu edhe ato të depozitave, që arrijnë në total 320 rrotullime falas (270 për bonusin e depozitave dhe 50 për bonusin pa depozitim) dhe deri në $1500.

Kazino babi
🆕 Kazino e re: Kazino Daddy
Kazino Verde
🍀 Kazino Verde: [Bonus 1200 € + 220 rrotullime falas]

Bonuset e mirëseardhjes

Për të kërkuar bonusin e mirëseardhjes, ndiqni këto hapa të thjeshtë:

 • ❄️ Regjistrohu ose identifikohu në kazino
 • ❄️ Aktivizoni ofertën në seksionin "Bonuset". Ju lutemi vini re se keni vetëm katër ditë kohë për të aktivizuar ofertën nga momenti i regjistrimit
 • ❄️ Bëni depozitat tuaja sipas termave dhe kushteve, dhe bonuset dhe rrotullimet falas do të kreditohen automatikisht në llogarinë tuaj

Bonuset e mirëseardhjes

Ju lutemi gjeni më poshtë termat dhe kushtet që zbatohen për paketën e bonusit të mirëseardhjes

 • 🧊 Lojtari ka pesë ditë për të bërë çdo depozitë në paketën e mirëseardhjes. Nëse lojtari nuk arrin të plotësojë një nga depozitat brenda pesë ditëve, depozita konfiskohet dhe bonusi për depozitën tjetër bëhet i disponueshëm.
 • 🧊 Bonusi i parave të gatshme i përfshirë në paketën e bonusit të mirëseardhjes ka një kërkesë për bast prej x40. Basti maksimal i lejuar duke përdorur fondet e bonusit është 5 EUR/USD.
 • 🧊 Rrotullimet falas të përfshira në paketën e bonusit të mirëseardhjes kanë një kërkesë për bast x35. Basti maksimal i lejuar duke përdorur paratë e bonusit është 5 EUR/USD.
 • 🧊 Nëse lojtari nuk arrin të përmbushë kërkesat e bastit për bonusin brenda pesë ditëve nga kreditimi i tij, bonusi humbet automatikisht.
 • 🧊 Shuma maksimale që mund të transferohet nga shuma e bonusit të marrë është pesëfishi i shumës së bonusit.

Reklamat Ice Casino

Merr deri në 2000 € Cashback ❄️

Ice Casino ofron kthim parash si një mënyrë për të kthyer fondet e humbura te lojtarët. Shuma e kthimit të parave kreditohet automatikisht në bilancin tuaj të bonusit çdo të hënë në orën 00:00 GMT bazuar në aktivitetin tuaj të lojërave gjatë javës së kaluar.

Ja se si të llogarisni kthimin e parave tuaja:

 • ❄️ : numri i depozitave të bëra nga e hëna 00:01 GMT deri të dielën 23:59 GMT.
 • ❄️ Jashtë: shuma totale e tërheqjeve të bëra nga e hëna 00:01 GMT deri të dielën 23:59 GMT.
 • ❄️ Çmimet: të gjitha bonuset e marra dhe fitimet e turneut nga e hëna 00:00 GMT deri të dielën 23:59 GMT.
 • ❄️ Bilanci aktual: bilanci juaj real në momentin e llogaritjes së kthimit të parave.
 • ❄️ C: koeficienti i kthimit të parave, i përcaktuar nga statusi juaj në Programin e Besnikërisë.

Të gjithë lojtarët që kanë arritur statusin Amator në Programin e Besnikërisë dhe kanë bërë një depozitë minimale prej 20 € (pa përfshirë bonuset) gjatë javës kanë të drejtë për kthim parash. Shuma maksimale javore e kthimit të parave të gatshme është 2000 €.

Bonuset dhe promovimet

Bonusi javor nga Ice Casino 🧊

Ice Casino ofron një bonus javor për të gjithë lojtarët që kanë arritur nivelin 10 ose më lart në Programin e Besnikërisë.

Bonusi javor ka një kufi maksimal prej 1,000,000,56 €.

Me këtë bonus, lojtarët mund të marrin deri në 90% në depozitën e tyre çdo javë, në varësi të statusit të Programit të Besnikërisë. Për të aktivizuar bonusin, thjesht shkoni te seksioni "Bonuset", depozitoni një minimum prej 10 € dhe bonusi do të kreditohet automatikisht në llogarinë tuaj sapo të përpunohet depozita.

Programi VIP & Besnik 💎

Ice Casino 💎 ofron një program VIP dhe Besnik që shpërblen lojtarët e shpeshtë me përfitime të veçanta. Programi i lejon lojtarët të fitojnë para të vërteta për bastet e tyre. Për çdo 10 € të shpenzuar në lojëra, përveç Kazinosë Live, lojtarët fitojnë 1 pikë kompliment. Këto pikë mund të shkëmbehen me para të vërteta në profilin e lojtarit.

Programi VIP & Besnik

Programi i Besnikërisë ka 99 nivele, dhe për të avancuar nëpër nivele, lojtarët duhet të mbledhin një numër të caktuar pikësh sipas tabelës së dhënë më poshtë.

Programi ka dhjetë statuse të ndryshme që bazohen në përparimin e lojtarit. Çdo status ofron një përfitim unik të përfaqësuar nga kursi i këmbimit të pikëve. Ndërsa lojtarët arrijnë statuse më të larta, ata mund të shkëmbejnë pikë me tarifa më të favorshme, me statusin më të lartë që ofron një normë konvertimi 100:1.

Ofruesit e lojërave dhe softuerëve 💻

Ice Casino ofron një gamë të gjerë lojërash nga ofrues të njohur softuerësh në industri, si Microgaming, NetEnt, Evolution Gaming, etj.

Koleksioni i sloteve është i larmishëm, duke përfshirë tituj klasikë dhe modernë, nga lojëra elektronike të thjeshta me tre rrotulla deri te lojëra elektronike të përpunuara video me veçori bonus dhe linja të shumta pagese.

Në seksionin e lojërave, mund të renditni sipas çdo ofruesi të përfaqësuar në kazino.

Të apasionuarit pas lojërave të tavolinës mund të zgjedhin nga disa variante të lojërave klasike, duke përfshirë baccarat, blackjack, craps dhe ruletë, ndër të tjera. Këto lojëra janë të disponueshme në versione të ndryshme për t'iu përshtatur preferencave të ndryshme të lojtarëve, duke filluar nga lojërat me limit të ulët deri te lojërat me limit të lartë.

Për një përvojë gjithëpërfshirëse dhe autentike të lojërave, faqja ofron lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë të ofruara nga Evolution Gaming, një ofrues i shquar i lojërave të kazinosë live. Blackjack live, ruletë live, baccarat live dhe lojëra të tjera live me tregtarët aktualë janë të disponueshme në kohë reale, duke ofruar një përvojë gjithëpërfshirëse dhe autentike të lojërave.

Ofruesit e lojërave dhe softuerëve

Thunderkick 🧊

Thunderkick është një ofrues i shquar softuerësh që ofron lojëra me cilësi të lartë për kazinotë kryesore online. E themeluar në Stokholm, Suedi në vitin 2012, kompania ka lëshuar mbi dyzet tituj me lojë unike dhe veçori emocionuese bonus. Pavarësisht se është një zhvillues relativisht i ri, kompania ka dhënë kontribut të rëndësishëm në industrinë aktuale të lojërave të fatit.

Përveç licencave nga autoritetet më të larta rregullatore të shfaqura në shumicën e faqeve të kazinove, ky ofrues siguron më tej klientët për një përvojë të sigurt lojërash me licenca nga organe me reputacion si Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe Komisioni i Kumarit të Mbretërisë së Bashkuar. Portofoli përbëhet kryesisht nga lojëra elektronike online, duke përfshirë tituj të njohur si Carnival Queen, Pink Elephants, Spectra dhe Zoom, ndër të tjera.

Lojëra Thunderkick

Elk Studios 🧊

Elk Studios, e themeluar në Stokholm, Suedi në vitin 2013, është një zhvillues i lojërave elektronike emocionuese online të krijuara për lojë në pajisje të ndryshme, duke përfshirë PC, laptopë, tabletë dhe telefona inteligjentë, duke përdorur teknologji dhe vegla moderne.

Ajo që e veçon kompaninë është theksi i saj në ofrimin e një përvoje të lojës së pari në celular, me fokus në zhvillimin e lojërave që funksionojnë pa probleme në pajisjet iOS dhe Android.

Elk Studios

Amatike 🧊

Amatic Industries u themelua në vitin 1993, me fokus kryesor në zhvillimin e produkteve për kazinotë me bazë tokësore. Gjatë 30 viteve të fundit, kompania ka projektuar dhe prodhuar me sukses pajisje argëtimi si ruletë elektronike të automatizuara, terminale video lotarie dhe kabinete me teknologji të fundit dhe cilësi premium.

Përveç lojërave të bazuara në tokë, ajo ka fituar gjithashtu një reputacion në industrinë e lojërave online. Për të vazhduar me botën me ritme të shpejta të lojërave të fatit, kompania hyri në tregun e kazinosë online duke u bashkuar me SOFTSWISS në 2014. Kjo i lejoi kompanisë të ofronte softuerin e saj online për lojëra të njohura si poker, ruletë, blackjack dhe lojëra elektronike video në online kazino për lojë të menjëhershme.

Sot, produktet e Amatic janë të disponueshme nën titullin AMANET në kazinotë ndërkombëtare. Slotet e tyre online ruajnë temat tradicionale dhe ndjesinë nostalgjike të homologëve të tyre në tokë. Lojtarët mund të shijojnë një sërë veçorish, të tilla si simbole të egra, fitore kumari dhe shumë raunde të tjera bonusi si në lojëra demo ashtu edhe në lojëra me para të vërteta.

Amatike

BetSoft 🧊

BetSoft është një ofrues i shquar i lojërave të kazinosë online i njohur për lojërat e tij vizualisht mahnitëse dhe inovative online. Pavarësisht se ka një përzgjedhje më të vogël të lojërave, ajo fokusohet në krijimin e lojërave me cilësi të lartë me grafikë moderne dhe lojë magjepsëse.

Lojërat ofrojnë diçka për të gjitha llojet e lojtarëve, nga lojërat klasike të frutave deri tek lojërat moderne të videove me animacione 3D dhe veçori bonus. Përveç lojërave elektronike online, ato ofrojnë gjithashtu një shumëllojshmëri lojërash tavoline, video poker dhe lojëra speciale. Shijoni një përvojë autentike të kazinosë nga komoditeti i shtëpisë tuaj me produkte të jashtëzakonshme lojrash.

BetSoft

Evoplay 🧊

Evoplay është një ofrues i shquar softuerësh në industrinë e lojërave online, duke ofruar lojëra kazino novatore dhe gjithëpërfshirëse. E njohur për shtyrjen e kufijve të lojërave, ajo është bërë lider në këtë fushë. Kompania ka licenca nga organe rregullatore me reputacion si UNICERT dhe eCogra për të siguruar që lojërat e saj të përmbushin standardet e larta të cilësisë, drejtësisë dhe sigurisë.

Pavarësisht nëse jeni një lojtar me përvojë ose fillestar, Evoplay ka ekspertizën për të ofruar një përvojë emocionuese të lojërave. Si një markë relativisht e re, por e njohur, Ice Casino është e përkushtuar t'u ofrojë anëtarëve të saj përvojën më të mirë të mundshme të lojërave. Kjo kazino është bashkuar me Evoplay, një ofrues kryesor softuerësh, për të ofruar një shumëllojshmëri të gjerë lojërash për të zgjedhur.

Evoplay

Slots ❄️

Lojërat me slot janë një nga veçoritë kryesore që lojtarët mund të shijojnë, me një koleksion të larmishëm lojërash nga ofruesit kryesorë të programeve kompjuterike në industrinë e lojërave online. Tifozët e lojërave elektronike mund të zgjedhin nga një sërë opsionesh klasike dhe moderne, duke përfshirë lojëra me tre, pesë, madje edhe me gjashtë rrotulla.

Biblioteka e lojërave elektronike të kazinosë përfshin shumë tituj të njohur, duke përfshirë disa nga lojërat më ikonike dhe më të pëlqyera të industrisë. Disa nga lojërat slot të dukshme të disponueshme në Ice Casino janë Gonzo's Quest, Starburst, Gonzo's Quest, Immortal Romance, Book of Dead, etj.

Për më tepër, kazinoja e mban të freskët koleksionin e saj me tituj të rinj, me tema unike, veçori bonusi dhe mekanikë të lojës. Lojtarët mund të provojnë lojëra si Moon Princess, Reactoonz dhe Jammin' Jars që ofrojnë lojë inovative dhe emocionuese, duke i veçuar ata nga lojërat elektronike tradicionale.

Vendet elektronike janë të disponueshme në varietete të ndryshme, duke përfshirë lojëra elektronike klasike me lojëra të thjeshta dhe dizajne retro, lojëra elektronike me video me veçori komplekse grafike dhe bonus, dhe lojëra elektronike progresive jackpot që ofrojnë mundësinë për të fituar pagesa masive.

Slots

Lojëra tavoline ❄️

Ice Casino ofron një gamë të gjerë lojërash klasike të kazinosë, duke përfshirë blackjack, ruletë, baccarat dhe craps, për lojtarët që preferojnë lojërat tradicionale të tavolinës. Këto lojëra janë të disponueshme në forma të ndryshme për t'iu përshtatur preferencave të lojtarëve të ndryshëm, nga lojërat me limite të ulëta deri te ato me limit të lartë.

 • ❄️ Ruletë është një tjetër lojë popullore tavoline, me disa variacione të disponueshme, duke përfshirë Ruletën Evropiane, Ruletën Amerikane dhe Ruletën Franceze. Çdo lojë ka veçori unike dhe opsione bastesh, duke u ofruar lojtarëve një sërë zgjedhjesh për të luajtur këtë lojë klasike.
 • ❄️ Blackjack entuziastët mund të shijojnë disa variacione të lojës, të tilla si Blackjack Classic, Blackjack European, Blackjack Vegas Strip dhe Spanish 21. Çdo lojë ka rregulla të dallueshme dhe opsione bastesh, duke siguruar që lojtarët të mund të gjejnë lojën që i përshtatet stilit të tyre të lojës.
 • ❄️ Craps, një tjetër lojë popullore tavoline, është në dispozicion, duke u ofruar lojtarëve mundësinë për të vënë bast në rezultatin e një hedhje zaresh. Loja ka grupin e vet të rregullave dhe opsioneve të basteve, dhe lojtarët mund të zgjedhin nga variacione të ndryshme të lojës, duke përfshirë Craps Classic dhe Craps Live.
 • ❄️ Ice Casino gjithashtu ofron disa versione të baccarat, një lojë e njohur me letra që shpesh shoqërohet me rrotulla të larta dhe James Bond. Lojtarët mund të zgjedhin nga lojëra si Classic Baccarat, Speed Baccarat dhe Baccarat Squeeze, secila duke ofruar opsione të ndryshme bastesh dhe veçori të lojës.

Lojëra tavoline

Kazino live ❄️

Këtu, lojtarët mund të shijojnë një përvojë gjithëpërfshirëse të kazinosë live të mundësuar nga Evolution Gaming, një ofrues kryesor i lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë. Seksioni i kazinosë live ofron lojëra klasike tavoline, duke përfshirë blackjack, ruletë, baccarat dhe poker. Këto lojëra transmetohen në kohë reale nga studiot profesionale, duke ofruar një përvojë realiste dhe tërheqëse.

Përvoja e drejtpërdrejtë e kazinosë në Ice Casino është sociale dhe interaktive, me tregtarë të vërtetë dhe lojtarë të tjerë në tryezë. Lojtarët mund të ndërveprojnë me njëri-tjetrin dhe tregtarët përmes një veçorie të bisedës live, duke përmirësuar përvojën e përgjithshme.

Përveç lojërave klasike të tavolinës, kazino ofron gjithashtu lojëra të tjera emocionuese të drejtpërdrejta si Dream Catcher, një lojë popullore e stilit të "rrotave të fatit" dhe Monopoly, një pamje unike e lojës klasike të tavolinës që përfshin një tregtar të drejtpërdrejtë dhe hedhjen e zareve virtuale .

Kazino live

⚔️ Turne ⚔️

Pjesëmarrja në turnetë e lojërave në kazinotë online është një përvojë emocionuese dhe potencialisht fitimprurëse. Duke luajtur lojërat që tashmë i doni, ju keni mundësinë të fitoni pikë dhe të fitoni një pjesë të grupit të çmimeve të turneut. Ice Casino ofron turne të rregullta slot, duke u dhënë lojtarëve mundësinë të konkurrojnë kundër njëri-tjetrit dhe të marrin shpërblime emocionuese.

Për t'u bashkuar me një turne, thjesht vizitoni faqen "Turne" dhe zgjidhni një ngjarje aktive. Ju mund të zgjidhni të merrni pjesë në shumë turne në të njëjtën kohë. Pasi të keni zgjedhur turneun tuaj të dëshiruar, klikoni butonin "pjesëmarrës" për t'u bashkuar. Sigurohuni që ta bëni këtë përpara se të vendosni ndonjë bast në lojërat e përfshira në ngjarje.

Turne

Pas anëtarësimit, do t'ju duhet të përfundoni procesin e "kualifikimit" duke vendosur 10 baste me para të vërteta në çdo lojë brenda fushës së turneut. Një widget do të gjurmojë përparimin tuaj dhe do të shfaqë numrin e mbetur të raundeve të kualifikimit.

Pasi të jeni kualifikuar, thjesht vazhdoni të luani lojërat e përfshira në turne. Çdo 1 EUR që fitoni do të fitoni 1 pikë drejt renditjes tuaj në tabelën e drejtuesve. Kontrolloni rregullisht tabelën e liderëve për të parë se si radhiteni kundër lojtarëve të tjerë në turne.

Ice Casino zakonisht shpërndan çmimet e turneut midis 20 lojtarëve më të mirë, por ky numër mund të ndryshojë.

Sigurohuni që të lexoni rregullat e turneut përpara se të bashkoheni për të kuptuar se si shpërndahen çmimet.

Lojëra celulare 📱

Lojëra celularePlatforma është optimizuar për një përvojë të qetë dhe të përgjegjshme në pajisjet celulare. Lojtarët mund t'i qasen lehtësisht koleksionit të lojërave të kazinosë në telefonat inteligjentë dhe tabletët e tyre pa pasur nevojë të shkarkojnë ndonjë softuer ose aplikacion shtesë.

Faqja e internetit celulare përmban një ndërfaqe miqësore për përdoruesit që lejon lojtarët të lundrojnë dhe të luajnë lojëra me lehtësi. Të gjitha lojërat e disponueshme në versionin desktop të kazinosë, duke përfshirë lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, janë gjithashtu të disponueshme në platformën celulare.

Lojërat janë të optimizuara për pajisjet mobile, me grafikë dhe animacione me cilësi të lartë që janë përshtatur për ekrane më të vogla. Përvoja celulare është e qetë dhe e shpejtë, pa vonesa apo ndërprerje, duke siguruar që lojtarët të mund të shijojnë lojërat e tyre të preferuara në lëvizje.

Përveç lojërave, lojtarët gjithashtu mund të kenë akses në të gjitha veçoritë e kazinosë në platformën celulare, të tilla si banka, promovime dhe mbështetje për klientët. Përvoja celulare është po aq gjithëpërfshirëse sa versioni i desktopit, duke e bërë atë një opsion të shkëlqyeshëm për lojtarët që preferojnë të luajnë në pajisjet e tyre celulare.

Opsionet e pagesës 💸

Ice Casino ofron katër mënyra kryesore pagese të kategorizuara bazuar në mënyrën e tyre të transferimit, duke i lejuar lojtarët të zgjedhin opsionin që funksionon më mirë për ta.

❄️ Kategoria e parë është kartat e kreditit/debitit, të cilat preferohen për rrjetin e tyre të gjerë, politikat kundër pastrimit të parave dhe kufijtë fleksibël të transfertave. Ata gjithashtu ofrojnë transferta të sigurta që ndihmojnë në parandalimin e mashtrimit. Kartat e debitit/kreditit si VISA dhe MasterCard janë dy mënyrat e disponueshme të pagesës.

❄️ Kuletat elektronike kanë numrin më të madh të ofruesve të shërbimeve në dispozicion. Klientët i vlerësojnë ata sepse mund të krijojnë lehtësisht një llogari, të kenë kufij fleksibël të transfertave dhe të përpunojnë transaksionet në çast. Skrill, Neteller, Giropay dhe AstroPay janë disa nga kuletat elektronike më të përdorura.

❄️ Transfertat bankare janë mënyra e tretë e pagesës dhe kanë politika strikte kundër pastrimit të parave. Interac e-Transfer është një nga platformat e përdorura për të përshpejtuar procesin dhe për të garantuar sigurinë dhe pajtueshmërinë me politikat e transferimit të parave. Përdoruesit regjistrohen në Interac e-Transfer dhe e lidhin atë me llogarinë e tyre bankare. Depozitat dhe tërheqjet kalojnë përmes sistemit për të siguruar pajtueshmërinë.

❄️ Kuponë Online janë një mënyrë pagese në rritje që ofron privatësi për klientët. Përdoruesit blejnë kupona nga dyqanet e akredituara dhe përdorin kodin për të ngarkuar llogaritë e tyre Ice Casino në mënyrë anonime. Megjithatë, kuponët online nuk mbështesin tërheqjet, kështu që klientët mund të duhet të përdorin mënyra të tjera pagese si transfertat bankare.

Ice Casino ofron këto mënyra pagese për të siguruar që lojtarët të kenë opsione që funksionojnë për ta, pavarësisht vendndodhjes ose preferencës së tyre.

Metoda e pagesës Koha e depozitimit Koha e tërheqjes
Viza E menjëhershme 1-3 ditë pune
Mastercard E menjëhershme 1-3 ditë pune
Skrill E menjëhershme Brenda 24 orëve
Neteller E menjëhershme Brenda 24 orëve
MiFinity E menjëhershme Brenda 24 orëve
Paysafecard E menjëhershme Nuk disponohet për tërheqje
Me besim E menjëhershme Brenda 24 orëve
Giropay E menjëhershme Nuk disponohet për tërheqje
EPS E menjëhershme Nuk disponohet për tërheqje
E shpejte E menjëhershme Brenda 24 orëve
AstroPay E menjëhershme Brenda 24 orëve
EcoPayz E menjëhershme Brenda 24 orëve

Shënim: Vlen të përmendet se disa mënyra pagese mund të mos jenë të disponueshme në vende të caktuara, kështu që lojtarët duhet të kontrollojnë opsionet e pagesës të disponueshme për ta në rajonin e tyre specifik.

Kohët e Tërheqjes 💸

Kohët e tërheqjes ndryshojnë në varësi të mënyrës së përdorur të pagesës. Opsionet e pagesës me politika strikte të furnizimit me para mund të kërkojnë miratime fizike për të përpunuar tërheqjet, të cilat mund të zgjasin deri në 5 ditë pune. Ky proces është krijuar për të parandaluar tentativat e pastrimit të parave, që është një shqetësim kryesor për platformat e pagesave. Përdoruesit e kartave të kreditit/debitit janë më të prekurit nga kjo politikë dhe disa banka mund ta përdorin gjithashtu atë.

Nga ana tjetër, kuletat elektronike dhe metodat e tjera të pagesës online përpunojnë pagesat në çast. Ata mund të verifikojnë pronësinë e llogarisë dhe të gjurmojnë çdo shpenzim, duke e bërë të lehtë përpunimin e pagesave në kohë reale. Për më tepër, ata nuk kanë protokolle strikte të transferimit të parave, duke e bërë më të lehtë përpunimin e pagesave duke përdorur protokollet e tyre të brendshme të sigurimit të cilësisë.

Çdo mënyrë pagese ka kufirin e saj ditor të tërheqjes, duke filluar nga 4,000 € deri në 10,000 €, në varësi të vlerësimeve të miratimit. Për të përcaktuar kufirin aktual ditor të tërheqjes për opsionin tuaj të preferuar të pagesës, kaloni termat dhe kushtet e tij. Nëse keni ndonjë vonesë ose gabim, kontaktoni shërbimin e klientit për ndihmë.

Ice Casino

Mbështetja e Klientit 📞💬

Ice Casino ofron kanale të ndryshme të shërbimit ndaj klientit për të adresuar nevojat e klientëve të saj.

💬 Bisedë e drejtpërdrejtë. Metoda më e njohur dhe më e përshtatshme është biseda e drejtpërdrejtë, e cila mundëson komunikimin në kohë reale dhe siguron një regjistrim të bisedës për qëllime të sigurimit të cilësisë. Klientët mund të hyjnë në funksionin e bisedës live duke klikuar në "Online Chat" në shiritin e menusë. Çështjet e zakonshme të diskutuara në bisedën e drejtpërdrejtë përfshijnë rrotullimet falas, opsionet e pagesave dhe menaxhimin e llogarisë.

📩 Email. Është gjithashtu një alternativë për klientët, veçanërisht për pyetjet e strukturuara. Ka emaile specifike për çështje të ndryshme, por klientët mund të dërgojnë pyetje të përgjithshme në [email protected]. Edhe pse mund të mos japë përgjigje të menjëhershme, ekipi i shërbimit ndaj klientit siguron që të japë përgjigje gjithëpërfshirëse sa më shpejt të jetë e mundur.

Faqe FAQ. Klientët mund të gjejnë përgjigje për shumicën e çështjeve operative dhe teknike në faqet Pyetjet e bëra më shpesh dhe termat dhe kushtet. Këto faqe ofrojnë një përmbledhje të Ice Casino, duke përfshirë detaje mbi proceset e marrjes së bonusit, pronësinë e kazinosë, mënyrat e pagesës dhe rrotullimet falas.

Siguria 🛡

Siguria është një prioritet kryesor në Ice Casino dhe platforma ka marrë masa të ndryshme për të garantuar sigurinë e llogarive të përdoruesve dhe platformave të pagesave. Sajti përdor përdorimin e teknologjisë së shtresës së sigurt të prizës 256-bit, e cila përditësohet rregullisht për të parandaluar hakerat të aksesojnë informacionin e përdoruesit ose detajet financiare. Ky nivel sigurie është ndër më të mirët në industri dhe klientët mund të sigurohen se informacioni i tyre është i sigurt.

Platforma përdor gjithashtu teknologjinë e sigurt SSL, e cila siguron që qasja e padëshiruar në llogaritë e përdoruesve të pengohet. Opsionet e pagesës janë gjithashtu të siguruara kundër sulmeve kibernetike, duke siguruar që hakerët të mos kenë akses në detajet e përdoruesve ose të përfitojnë nga ndonjë ekses i transaksionit.

Informacioni personal mbrohet nga ligjet e privatësisë së të dhënave dhe askush, përfshirë qeverinë, nuk ka të drejtë të aksesojë informacionin e përdoruesit, përveç në rrethana të veçanta. Çdo staf i Ice Casino që zbulon se shkel ligjet e privatësisë së të dhënave mund të përballet me pasoja ligjore, si burgim, gjoba të rënda ose të dyja. Anëtarët e stafit nënshkruajnë marrëveshje moszbulimi, të cilat i ndalojnë ata të ndajnë çdo kompani ose informacion personal.

Konsumatorët gjithashtu kanë një rol për të luajtur në sigurimin e sigurisë totale. Pas konfigurimit të llogarisë së tyre, ata duhet t'i mbajnë të dhënat e tyre të hyrjes private dhe të shmangin ndarjen e tyre me këdo, përfshirë anëtarët e stafit. Konsumatorët duhet gjithashtu të shmangin regjistrimin në kompjuterë publikë ose të lënë llogaritë e tyre pa mbikëqyrje për të parandaluar aksesin e paautorizuar.

Drejtësia dhe Legjitimiteti ⚠️

Kazinoja i përmbahet rregulloreve të licencimit që kërkojnë kontrolle të pajtueshmërisë për dyfishimin, avantazhin e promovimit dhe protokollet e njohjes së klientit tuaj. Në rast se një klient përfiton nga aktivitete të tilla, platforma rezervon të drejtën të pezullojë ose mbyllë llogarinë e tyre. Sidoqoftë, përdoruesi mund të apelojë një vendim të tillë.

Për të siguruar paanshmëri në rezultatet e lojërave të fatit, të gjitha lojërat elektronike dhe lojërat e tavolinës funksionojnë duke përdorur një gjenerues numrash të rastësishëm, një sistem të pavarur identifikimi të fituesve. Ky sistem eliminon çdo mundësi manipulimi nga Ice Casino dhe çdo rezultat rrotullimi bazohet thjesht në fat dhe shanse. Ofruesit e shquar të shërbimeve si Pragmatic Play konfirmojnë se rezultatet e lojërave të fatit janë të paanshme.

Për më tepër, faqja ofron bonuse dhe ofron në mënyrë të drejtë për klientët e saj. Pasi klienti plotëson termat dhe kushtet, ata marrin automatikisht bonuset dhe ofertat e tyre. Këto oferta vlejnë si për klientët e rinj ashtu edhe për klientët ekzistues, duke përfshirë rrotullimet falas, kthimin e parave dhe bonuset e depozitave.

Licencat 🧾

Licencat

Licencat

FAQ 🤔

💬 Çfarë licence ka Ice Casino?
Kjo platformë është e licencuar sipas ligjeve të Curacao dhe numri i licencës së saj është 8048/JAZ2012-009.
💬 Kush e zotëron Ice Casino?
Faqja është në pronësi të Brivo Limited.
💬 A është Ice Casino i sigurt për t'u përdorur?
Po, platforma përdor teknologji të sigurt për të mbrojtur informacionin personal dhe financiar të përdoruesve.
💬 A është Ice Casino i drejtë dhe legjitim?
Po, ai ka një sistem auditimi të brendshëm që vëzhgon pajtueshmërinë dhe të gjitha lojërat elektronike dhe lojërat e tavolinës funksionojnë në një gjenerues numrash të rastësishëm. Platforma gjithashtu jep bonuse dhe ofron në mënyrë të drejtë.
💬 A mund të aksesoj Ice Casino nga çdo vend?
Jo, kjo kazino nuk disponohet në të gjitha vendet. Përdoruesit duhet të kontrollojnë termat dhe kushtet për të konfirmuar nëse është i disponueshëm në vendin e tyre.
💬 Si mund të kontaktoj shërbimin ndaj klientit?
Mund të përdorni veçorinë e bisedës live në faqen e internetit, dërgoni një email tek [email protected], ose kontrolloni seksionin Pyetjet e bëra më shpesh dhe faqet e kushteve dhe kushteve.
💬 Cilat gjuhë janë të disponueshme?
Ice Casino pranon EUR, RUB, INR, CAD, NZD, KZT, HUF, BRL, PLN, RON, PEN, DKK, NOK, JPY, ARS, UAH dhe CLP.
💬 Sa kohë duhet për të tërhequr fonde?
Kohët e tërheqjes ndryshojnë në varësi të mënyrës së pagesës. Kuletat elektronike dhe metodat e pagesës online përpunojnë pagesat në çast, ndërsa atyre me politika strikte të furnizimit me para mund të zgjasin deri në 5 ditë pune.
💬 Cili është kufiri ditor i tërheqjes?
Kufiri ditor i tërheqjes varion nga 4,000 € në 10,000 €, në varësi të vlerësimeve të miratimit të mënyrës së pagesës.
💬 Çfarë ndodh nëse harroj fjalëkalimin tim?
Ju mund të rivendosni fjalëkalimin tuaj menjëherë duke klikuar në lidhjen "harrova fjalëkalimin" në faqen e hyrjes.

Përfundim 🧊

Në përfundim, Ice Casino është një kazino me reputacion online që ofron një shumëllojshmëri të gjerë lojërash, opsione të sigurta pagese dhe mbështetje të shkëlqyer ndaj klientit. Me licencat dhe certifikatat e saj, lojtarët mund të besojnë se kazinoja funksionon në mënyrë të drejtë dhe legjitime.

Bonus Ice Casino – 1500$ + 270 rrotullime falas

Faqja e internetit është e disponueshme në shumë gjuhë dhe monedha, duke e bërë atë të aksesueshme për lojtarët në mbarë botën. Për më tepër, angazhimi i kazinosë për sigurinë siguron që informacionet personale dhe financiare të lojtarëve të mbrohen.

Ice Casino 🧊 është një kazino online që ofron një përvojë të shkëlqyer lojrash për lojtarë nga pjesë të ndryshme të botës. Me një gamë të gjerë lojërash, një platformë miqësore për përdoruesit dhe mbështetje të besueshme për klientët, kjo platformë është një opsion i shkëlqyeshëm për ata që shijojnë kumarin online. Megjithatë, është e rëndësishme që gjithmonë të luani kumar me përgjegjësi dhe brenda mundësive tuaja.